ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 10357170
nr 1035 7170
Vikskärm
Kina, bredd: 2x69, höjd: 173 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 maj 2016
kl 18:33:16
800 kr